| vlastní identifikace: | V1202608932 |
| značka: | BMW |
| model: | 4-serie 4 serie Gran Coupe (F36) Liftback 435i 3.0 24V (N55-B30A) [225kW] (03=
-2014/02-2016) |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 225 kW |
| obsah motoru: | 2979 KC |
| rok výroby: | 2014 / 7 |
| stav tachometru: | 183.357 kilometry |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | WBA4B1C51FD95**** |
| číslo motoru: | N55-B30A |
| číslo převodovky: | GA8HP45Z |
| barva: | zwart |
| karoserie: | sedan |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 1.635 kg |
možnosti
lichtmetalen velgen
centrale portiervergrendeling
metallic lak
airco
e=
lektrische spiegels inklapbaar
abs remsysteem
cruise control
climatron=
ic
5 gaats
18 inch
pdc
elek ramen v
elek ramen v/a
regensensor