| vlastní identifikace: | V1202602609 |
| značka: | Mercedes |
| model: | A-klasse A (W176) Hatchback 1.5 A-180 CDI, A-180d 16V (OM607.951(K9K)) [80kW] =
(06-2012/05-2018) |
| palivo: | nafta |
| výkon: | 80 kW |
| obsah motoru: | 1461 KC |
| rok výroby: | 2014 / 6 |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | WDD1760121V01**** |
| číslo motoru: | OM607.951(K9K) |
| číslo převodovky: | 724020 |
| barva: | 787 mountaingrau-met. |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 1.325 kg |
možnosti
18 inch
5 gaats
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling
climatron=
ic
cruise control
elek ramen v/a
esp
koplamp sproeiers
lichtmetalen ve=
lgen
metallic lak
pdc
regensensor
start/stop systeem