| vlastní identifikace: | V1202614997 |
| značka: | Peugeot |
| model: | 108 108 Hatchback 1.2 VTi 12V (EB2D(HMT)) [60kW] (05-2014/...) |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 60 kW |
| obsah motoru: | 1199 KC |
| rok výroby: | 2015 / 2 |
| stav tachometru: | 157.647 kilometry |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | VF3PAHMTBER26**** |
| číslo motoru: | EB2D(HMT) |
| číslo převodovky: | 20CR16 |
| barva: | elb bleu smalt-met. |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 840 kg |
možnosti
15 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
cruise control
elek ramen v
esp
r=
egensensor
remschijven