| vlastní identifikace: | V1202607103 |
| značka: | Toyota |
| model: | Aygo Aygo (B10) Hatchback 1.0 12V VVT-i (1KR-FE) [50kW] (07-2005/05-2014) |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 50 kW |
| obsah motoru: | 998 KC |
| převodovka: | automat |
| rok výroby: | 2006 / 10 |
| stav tachometru: | 210.025 kilometry |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | JTDKG18C90N10**** |
| číslo motoru: | 1KR-FE |
| číslo převodovky: | C551A |
| barva: | 068 white |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 815 kg |
možnosti
14 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
elek ramen v