| vlastní identifikace: | V1202612907 |
| značka: | Audi |
| model: | A6 A6 (C6) Sedan 2.0 T FSI 16V (BPJ) [125kW] (06-2005/03-2011) |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 125 kW |
| obsah motoru: | 1984 KC |
| rok výroby: | 2008 / 8 |
| stav tachometru: | 319.854 kilometry |
| Prodejní cena: | € 1.495 |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | WAUZZZ4F18N16**** |
| číslo motoru: | BPJ |
| barva: | grijs |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 1.595 kg |
| škody: | auto heeft rondom gebruikersschade
|
možnosti
abs remsysteem
airco
asr
centrale portiervergrendeling
climatronic
cru=
ise control
elek ramen v/a