
| značka: | Audi |
| model: | A6 avant 3.0TDI 176kW Automaat Quattro Pro Line |
| palivo: | nafta |
| výkon: | 176 kW |
| obsah motoru: | 2967 KC |
| převodovka: | automat |
| rok výroby: | 2010 / 3 |
| stav tachometru: | 361.878 kilometry |
| Prodejní cena: | € 4.300 |
| DPH / marže: | marže |
| barva: | šedá |
| typ barvy: | kovový |
| karoserie: | kombík |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 1.820 kg |
| škody: | odřená / promáčklá karoserie vpředu poškozené při parkování stopy po používání Inclusief winter en zomer velgen set Ongevalvrij Unfallfrei Accidentfree. |
| zvláštnosti: | úplná spz Geen Inruil! |
