
| značka: | Audi |
| model: | A8 3.0TDI 193kW Automaat Quattro Pro Line+ Luchtvering |
| palivo: | nafta |
| výkon: | 193 kW |
| obsah motoru: | 2967 KC |
| převodovka: | automat |
| rok výroby: | 2017 / 1 |
| technická kontrola do: | 18-01-2027 |
| stav tachometru: | 238.839 kilometry |
| Prodejní cena: | € 16.800 |
| Vývozní cena bruto: | € 14.200 |
| Vývozní cena netto: | € 14.200 |
| DPH / marže: | marže |
| barva: | černá |
| typ barvy: | kovový |
| karoserie: | sedan |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 1.855 kg |
| škody: | bourané vpředu nárazník poškozený chladič onderschade stopy po používání auto je mobilní všechny airbagy v pořádku |
| zvláštnosti: | úplná spz Geen Inruil! |
