
| značka: | Audi |
| model: | S5 SPORTBACK 3.0TFSI 260kW Automaat Quattro Pano Pro Line Plus |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 260 kW |
| obsah motoru: | 2995 KC |
| převodovka: | automat |
| rok výroby: | 2015 / 3 |
| stav tachometru: | 165.483 kilometry |
| Prodejní cena: | € 12.450 |
| Vývozní cena bruto: | € 11.450 |
| Vývozní cena netto: | € 11.450 |
| DPH / marže: | marže |
| barva: | černá |
| typ barvy: | kovový |
| karoserie: | hatchbak |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 1.635 kg |
| škody: | bourané vpředu kryt motoru nárazník poškozený chladič přední sklo přední svĕtla bourané vpravo pravé přední dveře práh přední blatník poškozený airbag spolujezdce poškozený airbag střechy poškozený airbag volantu auto je mobilní motor bĕží Inlaatspruitstuk KAPOT |
| zvláštnosti: | úplná spz Geen Inruil! |
