
| značka: | BMW |
| model: | iX3 80kWh 210kW High Executive Pano MemorySeat Volleder |
| palivo: | elektrické |
| výkon: | 210 kW |
| převodovka: | automat |
| rok výroby: | 2021 / 12 |
| technická kontrola do: | 07-12-2027 |
| stav tachometru: | 100.501 kilometry |
| Prodejní cena: | € 14.500 |
| DPH / marže: | marže |
| barva: | černá |
| typ barvy: | kovový |
| karoserie: | kombík |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 2.160 kg |
| škody: | bourané vpředu kryt motoru nárazník poškozený chladič pravé přední svĕtlo poškozený airbag spolujezdce poškozený airbag střechy poškozený airbag volantu poškozený kolenní airbag vlevo Gordels Start niet |
| zvláštnosti: | úplná spz Geen INruil! |
