| vlastní identifikace: | V1202604553 |
| značka: | Citroën |
| model: | C1 C1 Hatchback 1.0 12V VVT-i (1KR-FE(CFB)) [53kW] (06-2018/07-2021) |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 53 kW |
| obsah motoru: | 998 KC |
| rok výroby: | 2019 / 10 |
| stav tachometru: | 159.237 kilometry |
| Prodejní cena: | € 3.495 |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | VF7PSCFB5KR51**** |
| číslo motoru: | 1KR-FE(CFB) |
| barva: | zwart |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 815 kg |
| škody: | rechts voor auto is nog rijdbaar=20
|
možnosti
airco
centrale portiervergrendeling
elek ramen v