| vlastní identifikace: | 31783 |
| značka: | Daihatsu |
| model: | Young-rv 1.3-16V XTI Automaat |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 64 kW |
| obsah motoru: | 1298 KC |
| převodovka: | automat |
| původ: | nl |
| rok výroby: | 2003 / 3 |
| stav tachometru: | 170.124 kilometry |
| Prodejní cena: | € 1.400 |
| DPH / marže: | marže |
| barva: | stříbrná |
| karoserie: | hatchbak |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 882 kg |
| škody: | bourané auto je pojízdné chladiče v pořádku geometrie kol v pořádku motor bĕží podvozek v pořádku všechny airbagy v pořádku Interieur: netjes geen gaten of beschadigingen schade: rondom repareren: chassis achter minimaal richten deur naad klein links achter div delen spuiten
|
| zvláštnosti: | úplná spz
|
možnosti
Odbyt
- kontrola najetých kilometrů
- všechny klíče
achterbank neerklapbaar
achterbank verstelbaar
alarm klasse 1(startblokkering)
bestuurdersairbag
buitenspiegel rechts
buitenspiegels elektrisch verstelbaar
bumpers in carrosseriekleur
elektrische ramen voor
passagiersairbag
stoffen bekleding
stuurbekrachtiging