
| značka: | Ford |
| model: | C-Max 2.0-16V TITANIUM AUTOMAAT ! |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 107 kW |
| obsah motoru: | 1999 KC |
| převodovka: | automat |
| původ: | nl |
| rok výroby: | 2008 / 3 |
| technická kontrola do: | 29-03-2026 |
| stav tachometru: | 241.906 kilometry |
| Prodejní cena: | € 1.350 |
| DPH / marže: | marže |
| barva: | hnĕdá |
| typ barvy: | kovový |
| karoserie: | dodávka |
| počet dveří: | 4 |
| počet airbagů: | 2 |
| váha: | 1.294 kg |
| škody: | stopy po používání APK VERLOPEN RADIO WERKT NIET |
| zvláštnosti: | INRUILKOOPJE !!! APK VERLOPEN EN RADIO WERKT NIET ! ZO INGERUILD EN OOK ZO WEER WEG VOOR EEN ZEER SCHERPE EN VASTE ACTIE MEENEEMPRIJS ZO MEE DUS BELLEN VOOR DE LAATSTE PRIJS EN OF BIEDEN OP DEZE AUTO HEEFT GEEN ENKELE ZIN. VASTE PRIJS ! FIXED PRICE ! FESTEN PREIS ! EXPORT PREIS ! |
C-Max (DXA) MPV 1.0 Ti-VCT EcoBoost 12V 125 (M1DA(Euro 5)) [92kW] (10= -2012/06-2019)
C-Max (DXA) MPV 1.6 SCTi 16V (JQDB(Euro 5)) [110kW] (12-2010/12-2014)=
