
| značka: | Ford |
| model: | Explorer 77kWh 210kW Extended Range RWD |
| palivo: | elektrické |
| výkon: | 210 kW |
| převodovka: | automat |
| rok výroby: | 2025 / 7 |
| technická kontrola do: | 11-07-2029 |
| stav tachometru: | 23.621 kilometry |
| Prodejní cena: | € 21.950 včetnĕ DPH |
| Vývozní cena bruto: | € 21.950 |
| Vývozní cena netto: | € 18.250 |
| DPH / marže: | DPH |
| barva: | černá |
| typ barvy: | kovový |
| karoserie: | dodávka |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 1.990 kg |
| škody: | bourané vpředu nárazník přední sklo poškozený airbag spolujezdce poškozený airbag střechy poškozený airbag volantu bourané auto je pojízdné Gordels |
| zvláštnosti: | úplná spz Geen Inruil! |
