| značka: | Ford |
| model: | Fiesta 14i 71kW 5 drs |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 71 kW |
| obsah motoru: | 1388 KC |
| převodovka: | ruční převodovka |
| počet převodů: | 5 |
| rok výroby: | 2009 / 5 |
| technická kontrola do: | 31-12-2026 |
| stav tachometru: | 133.152 kilometry |
| Prodejní cena: | € 1.450 |
| DPH / marže: | marže |
| barva: | bíábíá |
| karoserie: | hatchbak |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 954 kg |
| škody: | bourané vzadu chladiče v pořádku geometrie kol v pořádku motor bĕží podvozek v pořádku všechny airbagy v pořádku
|
| zvláštnosti: | úplná spz
|
možnosti
Komfort (exteriér)
- centrální zamykání dveří
- elektricky nastavitelná přední okna
- elektricky nastavitelné venkovní zrcátka
Vnější
- kola z lehkých slitin
- nárazníky v barvĕ karoserie
- zpĕtná zrcátka v barvĕ karoserie
1 sleutel
geen boekjes aanwezig