
| značka: | Ford |
| model: | Focus 1.0 EcoBoost 92kW Edition Plus |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 92 kW |
| obsah motoru: | 998 KC |
| převodovka: | ruční převodovka |
| rok výroby: | 2014 / 1 |
| stav tachometru: | 223.081 kilometry |
| Prodejní cena: | € 2.400 |
| Vývozní cena bruto: | € 1.950 |
| Vývozní cena netto: | € 1.950 |
| DPH / marže: | marže |
| barva: | bíábíá |
| karoserie: | kombík |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 1.216 kg |
| škody: | auto je mobilní MOTOR EEN KEER WARM GELOPEN LOOPT NU ONREGELMATIG EN MOTORLAMPJE BRAND ENGINE WARMED UP ONCE NOW RUNS IRREGULARLY AND ENGINE LIGHT IS ON MOTOR EINMAL WARMGELAUFEN LÄUFT JETZT UNREGELMÄSSIG UND MOTORLEUCHTE LEUCHTET |
| zvláštnosti: | úplná spz Geen Inruil! |
