| značka: | Ford |
| model: | Focus Focus Coupé-Cabriolet 1.6-16V Titanium |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 74 kW |
| obsah motoru: | 1596 KC |
| převodovka: | ruční převodovka |
| počet převodů: | 5 |
| původ: | nl |
| rok výroby: | 2008 / 2 |
| technická kontrola do: | 28-05-2026 |
| stav tachometru: | 175.147 kilometry |
| Prodejní cena: | € 1.250 |
| Vývozní cena bruto: | € 1.250  |
| Vývozní cena netto: | € 1.250  |
| DPH / marže: | marže |
| barva: | černá |
| karoserie: | kabriolet |
| počet dveří: | 3 |
| počet airbagů: | 6 |
| váha: | 1.373 kg |
| Emise CO2: | 169 g/km |
| škody: | přední dveře zadní blatník auto je mobilní bourané auto je pojízdné chladiče v pořádku geometrie kol v pořádku motor bĕží podvozek v pořádku všechny airbagy v pořádku Linker deur en rechter achterscherm deuk.
|
| zvláštnosti: | úplná spz Leuke focus cabrio met linker deur schade en deuk rechte zijkant.
|
možnosti
Zábava
- audio cd přehrávač
- audio s ovládáním ve volantu
Komfort (interiér)
- nastavitelný volant
- palubní počítač
- posilovač volantu
- tempomat
- venkovní teplomĕr
Vnější
- kola z lehkých slitin
- metalíza
- zabarvené sklo
Interiér
- kožené potahy
- vytápĕná sedadla
Odbyt
- kompletní návody k obsluze
- kontrola najetých kilometrů
- všechny klíče
Airco
sportvelgen
trekhaak
leren interieur
stoel verwarming.