
| vlastní identifikace: | 23042026 |
| značka: | Ford |
| model: | Focus Ford Focus Wagon 1.6-16V Futura |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 74 kW |
| obsah motoru: | 1596 KC |
| převodovka: | ruční převodovka |
| počet převodů: | 5 |
| původ: | nl |
| rok výroby: | 2006 / 6 |
| technická kontrola do: | 26-06-2026 |
| stav tachometru: | 308.122 kilometry |
| Prodejní cena: | € 500 |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | **** |
| barva: | modrá |
| karoserie: | kombík |
| počet dveří: | 4 |
| počet airbagů: | 4 |
| váha: | 1.177 kg |
| Emise CO2: | 161 g/km |
| škody: | stopy po používání auto je mobilní bourané auto je pojízdné chladiče v pořádku geometrie kol v pořádku motor bĕží podvozek v pořádku všechny airbagy v pořádku |
| zvláštnosti: | úplná spz |
