
| vlastní identifikace: | D27885 |
| značka: | Ford |
| model: | Focus Wagon 1.6-16V Futura AUT 75Kw |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 74 kW |
| obsah motoru: | 1596 KC |
| počet převodů: | 4 |
| původ: | nl |
| rok výroby: | 2006 / 1 |
| technická kontrola do: | 24-11-2026 |
| stav tachometru: | 225.899 kilometry |
| Prodejní cena: | € 1.750 |
| Vývozní cena bruto: | € 1.750 |
| Vývozní cena netto: | € 1.750 |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | WF0WXXGCDW5XX**** |
| barva: | modrá |
| karoserie: | kombík |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 1.208 kg |
| škody: | zadní blatník dveře od úložného prostoru nárazník poškozené při parkování bourané auto je pojízdné chladiče v pořádku motor bĕží podvozek v pořádku všechny airbagy v pořádku |
| zvláštnosti: | úplná spz 2006/01 Ford Focus Wagon 1.6 Trend aut5 Deuren Wagon Stationwagen 5 seats | 2004-2008 | 1.6 74kW 101PK 1596ccm | Voorwielaandrijving | Automatisch 4 | Trend | PersonenautoOpties & Accessoires: Airconditioning|Cruise control|Lichtmetalen velgen|Navigatie|Trekhaak |
Lage Dijk-Noord 11
3401VA IJsselstein
Nederland
