| vlastní identifikace: | 32014 |
| značka: | Ford |
| model: | Galaxy 2.0-16V Ghia Motorschade |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 107 kW |
| obsah motoru: | 1999 KC |
| převodovka: | ruční převodovka |
| počet převodů: | 5 |
| původ: | nl |
| rok výroby: | 2009 / 3 |
| technická kontrola do: | 24-04-2027 |
| stav tachometru: | 249.836 kilometry |
| Prodejní cena: | € 1.550 |
| DPH / marže: | marže |
| barva: | šedá |
| karoserie: | dodávka |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 1.597 kg |
| škody: | geometrie kol v pořádku podvozek v pořádku všechny airbagy v pořádku schade: bodem schade motorschade vervangen: motor staat vast subframe draagarm rechts voor radiateurs veerpoot links voor olie filter band rechts achter
|
| zvláštnosti: | úplná spz
|
možnosti
Odbyt
- kontrola najetých kilometrů
- všechny klíče
airco automatisch
airco separaat achter
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
audioinstallatie met CD-speler
bestuurdersairbag
binnenspiegel automatisch dimmend
boordcomputer
buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
centrale vergrendeling met afstandsbediening
cruise control
dakrails
dimlichten automatisch
elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
elektrische ramen voor en achter
elektronische remkrachtverdeling
houtafwerking interieur
knie airbag(s)
lendesteun(en) verstelbaar
lichtmetalen velgen 17\\\\\\\"
mistlampen voor
passagiersairbag
regensensor
ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
stuur en versnellingspook (kunst)leder
velours bekleding
verwarmde voorruit
zij airbag(s) voor