| vlastní identifikace: | V1202614848 |
| značka: | Ford |
| model: | Galaxy Galaxy (WA6) MPV 2.0 16V (A0WB(Euro 5)) [107kW] (05-2006/06-2015) |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 107 kW |
| obsah motoru: | 1999 KC |
| rok výroby: | 2012 / 1 |
| stav tachometru: | 161.033 kilometry |
| Prodejní cena: | € 2.795 |
| Vývozní cena bruto: | € 2.795  |
| Vývozní cena netto: | € 1.995  |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | WF0MXXGBWMAJ0**** |
| číslo motoru: | A0WB(Euro 5) |
| barva: | groen |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 1.597 kg |
| škody: | schades rondom motor defect
|
možnosti
airco
centrale portiervergrendeling
cruise control
elek ramen v/a
lich=
tmetalen velgen
metallic lak