| vlastní identifikace: | V1202613202 |
| značka: | Ford |
| model: | Puma Puma SUV 1.0 Ti-VCT EcoBoost mHEV 12V (B7JB) [92kW] (09-2019/...) |
| palivo: | hybridní benzín |
| výkon: | 92 kW |
| obsah motoru: | 998 KC |
| rok výroby: | 2025 / 2 |
| stav tachometru: | 17.556 kilometry |
| Prodejní cena: | € 14.995 |
| Vývozní cena netto: | € 11.295  |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | WF02XXERK2RT5**** |
| číslo motoru: | B7JB |
| barva: | grijs |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 1.201 kg |
| škody: | auto is nog rijdbaar auto start loopt goed. front schade
|
možnosti
abs remsysteem
airco
asr
centrale portiervergrendeling
climatronic
cru=
ise control
elek ramen v/a
elektrische spiegels inklapbaar
esp