| vlastní identifikace: | V1202613285 |
| značka: | Hyundai |
| model: | Atos Atos Hatchback 1.1 12V (G4HG) [46kW] (01-1997/12-2008) |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 46 kW |
| obsah motoru: | 1086 KC |
| rok výroby: | 2007 / 9 |
| stav tachometru: | 142.556 kilometry |
| Prodejní cena: | € 995 |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | MALAB51HP8M16**** |
| číslo motoru: | G4HG |
| barva: | zwart |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 859 kg |
| škody: | de auto heeft gebruikerssporen
|
možnosti
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling