| vlastní identifikace: | V1202610617 |
| značka: | Hyundai |
| model: | Ix20 iX20 (JC) SUV 1.6i 16V (G4FC-G) [92kW] (11-2010/07-2019) |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 92 kW |
| obsah motoru: | 1591 KC |
| rok výroby: | 2012 / 3 |
| stav tachometru: | 163.402 kilometry |
| Prodejní cena: | € 2.995 |
| Vývozní cena bruto: | € 2.995  |
| Vývozní cena netto: | € 2.695  |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | TMAPU81DACJ05**** |
| číslo motoru: | G4FC-G |
| barva: | zwart |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 1.155 kg |
| škody: | front schade start en loopt goed.
|
možnosti
airco
centrale portiervergrendeling
cruise control
elek ramen v/a
lich=
tmetalen velgen
metallic lak