
| značka: | Hyundai |
| model: | Kona 1.0T-GDI 88kW Camera Fashion |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 88 kW |
| obsah motoru: | 998 KC |
| převodovka: | ruční převodovka |
| rok výroby: | 2019 / 11 |
| technická kontrola do: | 27-11-2027 |
| stav tachometru: | 38.292 kilometry |
| Prodejní cena: | € 7.750 |
| Vývozní cena bruto: | € 6.600 |
| Vývozní cena netto: | € 6.600 |
| DPH / marže: | marže |
| barva: | modrá |
| typ barvy: | kovový |
| karoserie: | dodávka |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 1.198 kg |
| škody: | bourané vpředu kryt motoru nárazník poškozený chladič přední sklo poškozený airbag spolujezdce poškozený airbag volantu auto je mobilní |
| zvláštnosti: | úplná spz Geen Inruil! |
