
| značka: | Jaguar |
| model: | XE 3.0 S 280kW |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 280 kW |
| obsah motoru: | 2995 KC |
| převodovka: | automat |
| původ: | nl |
| rok výroby: | 2018 / 5 |
| technická kontrola do: | 22-05-2024 |
| stav tachometru: | 145.966 kilometry |
| Prodejní cena: | € 19.250 včetnĕ DPH |
| Vývozní cena bruto: | € 12.300 |
| Vývozní cena netto: | € 10.100 |
| DPH / marže: | DPH |
| barva: | šedá |
| typ barvy: | kovový |
| karoserie: | sedan |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 1.645 kg |
| škody: | poškození motoru chladiče v pořádku geometrie kol v pořádku podvozek v pořádku všechny airbagy v pořádku Motor loopt nog wel maar niet goed |
| zvláštnosti: | úplná spz |
