| vlastní identifikace: | V1202615408 |
| značka: | Kia |
| model: | Picanto Picanto (BA) Hatchback 1.0 12V (G4HE) [46kW] (09-2007/04-2011) |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 46 kW |
| obsah motoru: | 999 KC |
| rok výroby: | 2008 / 4 |
| stav tachometru: | 124.160 kilometry |
| Prodejní cena: | € 1.295 |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | KNEBA24428T54**** |
| číslo motoru: | G4HE |
| barva: | blauw |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 836 kg |
| škody: | de auto heeft gebruikerssporen motor managment lamp brandt.
|
možnosti
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling