| vlastní identifikace: | V1202614551 |
| značka: | Kia |
| model: | Rio Rio III (UB) Hatchback 1.2 CVVT 16V (G4LA5) [63kW] (09-2011/12-2017) |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 63 kW |
| obsah motoru: | 1248 KC |
| rok výroby: | 2012 / 2 |
| stav tachometru: | 201.325 kilometry |
| Prodejní cena: | € 1.950 |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | KNADN511AC605**** |
| číslo motoru: | G4LA5 |
| barva: | wit |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 1.004 kg |
| škody: | auto start loopt goed. rechter zijschade
|
možnosti
airco
centrale portiervergrendeling
climatronic
elek ramen v