| vlastní identifikace: | V1202614637 |
| značka: | Kia |
| model: | Rio Rio III (UB) Hatchback 1.2 CVVT 16V (G4LA5) [63kW] (09-2011/12-2017) |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 63 kW |
| obsah motoru: | 1248 KC |
| rok výroby: | 2013 / 6 |
| stav tachometru: | 178.773 kilometry |
| Prodejní cena: | € 995 |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | KNADN511AD684**** |
| číslo motoru: | G4LA5 |
| barva: | zwart |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 1.004 kg |
| škody: | de auto heeft gebruikerssporen glasbreuk start niet
|
možnosti
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling