
| značka: | Land Rover |
| model: | Range Rover Evoque 2.0Si4 177kW Automaat HSE Dynamic |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 177 kW |
| obsah motoru: | 1997 KC |
| převodovka: | automat |
| rok výroby: | 2017 / 10 |
| technická kontrola do: | 12-10-2026 |
| stav tachometru: | 180.676 kilometry |
| Prodejní cena: | € 12.350 |
| Vývozní cena bruto: | € 10.100 |
| Vývozní cena netto: | € 10.100 |
| DPH / marže: | marže |
| barva: | šedá |
| typ barvy: | kovový |
| karoserie: | kombík |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 1.740 kg |
| škody: | rozbitá převodovka motor bĕží Storing versnellingsbak |
| zvláštnosti: | úplná spz Geen Inruil! |
P250 HYBRIDE R-DYNAMIX FULL OPTIONS
2.2 TD4 PANO/MERIDIAN/CAMERA/LED/MEMORY/FULL OPTIONS!
Range Rover Evoque (LVJ/LVS) SUV 2.0 eD 150 16V (204DTD(AJ20D4)) [110k= W] (06-2015/12-2019)
2.2 TD4 16V 5-drs. SUV 4Dr Diesel 2.179cc 110kW (150pk) 4x4
