
| značka: | Land Rover |
| model: | Range Rover sport 3.0SDV6 225kW Automaat Autobiography Dynamic |
| palivo: | nafta |
| výkon: | 225 kW |
| obsah motoru: | 2993 KC |
| převodovka: | automat |
| rok výroby: | 2017 / 6 |
| stav tachometru: | 297.775 kilometry |
| Prodejní cena: | € 14.250 včetnĕ DPH |
| Vývozní cena bruto: | € 10.250 |
| Vývozní cena netto: | € 8.500 |
| DPH / marže: | DPH |
| barva: | černá |
| typ barvy: | kovový |
| karoserie: | kombík |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 2.102 kg |
| škody: | auto je mobilní motor bĕží Tik in motor. |
| zvláštnosti: | úplná spz Geen Inruil! |
3.0SDV6 215kW Automaat Pano Luchtvering Autobiography Dynamic
3.0 P510e Autobiography Pano LED ACC Meridian HUD AHK
