| vlastní identifikace: | V1202616182 |
| značka: | Mazda |
| model: | 2 2 (NB/NC/ND/NE) Hatchback 1.4 16V (FXJA) [58kW] (04-2003/06-2007) |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 58 kW |
| obsah motoru: | 1388 KC |
| rok výroby: | 2003 / 4 |
| stav tachometru: | 270.204 kilometry |
| Prodejní cena: | € 895 |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | JMZNC2WPJN3D2**** |
| číslo motoru: | FXJA |
| barva: | blauw |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 1.025 kg |
| škody: | front schade rechts achter schades rondom start en loopt goed.
|
možnosti
abs remsysteem
airco
elek ramen v/a