| vlastní identifikace: | V1202613251 |
| značka: | Mazda |
| model: | 3 (BK12) Sedan 1.6i 16V (Z627) [77kW] (02-2004/06-2009) |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 77 kW |
| obsah motoru: | 1598 KC |
| rok výroby: | 2003 / 11 |
| stav tachometru: | 250.281 kilometry |
| Prodejní cena: | € 995 |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | JMZBK12Z24111**** |
| číslo motoru: | Z627 |
| barva: | zwart |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 1.140 kg |
| škody: | de auto heeft gebruikerssporen
|
možnosti
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling