
| značka: | Mazda |
| model: | 6 2.2D 110kW SkyActive-D 150 Skylease GT |
| palivo: | nafta |
| výkon: | 110 kW |
| obsah motoru: | 2191 KC |
| převodovka: | ruční převodovka |
| rok výroby: | 2016 / 1 |
| stav tachometru: | 301.144 kilometry |
| Prodejní cena: | € 4.250 |
| Vývozní cena bruto: | € 3.450 |
| Vývozní cena netto: | € 3.450 |
| DPH / marže: | marže |
| barva: | černá |
| typ barvy: | kovový |
| karoserie: | kombík |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 1.385 kg |
| škody: | stopy po používání bourané auto je pojízdné Niet 100% Auto rookt een beetje blauw Little blue smoke |
| zvláštnosti: | úplná spz Geen Inruil! |
