
| značka: | Mazda |
| model: | CX-5 2.5SKyAcitve 143kW Automaat GT-M AWD |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 143 kW |
| obsah motoru: | 2488 KC |
| převodovka: | automat |
| rok výroby: | 2019 / 3 |
| technická kontrola do: | 15-03-2027 |
| stav tachometru: | 100.709 kilometry |
| Prodejní cena: | € 12.950 |
| Vývozní cena bruto: | € 10.500 |
| Vývozní cena netto: | € 10.500 |
| DPH / marže: | marže |
| barva: | šedá |
| typ barvy: | kovový |
| karoserie: | kombík |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 1.563 kg |
| škody: | bourané vpředu kryt motoru nárazník poškozený chladič přední svĕtla poškozený airbag volantu auto je mobilní |
| zvláštnosti: | úplná spz Geen Inruil! |
