
| značka: | Mercedes |
| model: | C-klasse 200d 118kW Camera Clima |
| palivo: | nafta |
| výkon: | 118 kW |
| obsah motoru: | 1597 KC |
| převodovka: | ruční převodovka |
| rok výroby: | 2019 / 2 |
| stav tachometru: | 316.657 kilometry |
| Prodejní cena: | € 11.600 |
| Vývozní cena bruto: | € 9.950 |
| Vývozní cena netto: | € 9.950 |
| DPH / marže: | marže |
| barva: | modrá |
| typ barvy: | kovový |
| karoserie: | sedan |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 1.455 kg |
| škody: | zadní blatník achterlichten-rechts bourané vzadu nárazník bourané auto je pojízdné všechny airbagy v pořádku |
| zvláštnosti: | úplná spz Geen Inruil! |
350e 155kW Hybrid Automaat Luchtvering Lease Edition
