
| značka: | Mini |
| model: | Countryman COOPER SE 1.5 100kW Automaat Pano ALL4 |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 100 kW |
| obsah motoru: | 1499 KC |
| převodovka: | automat |
| rok výroby: | 2019 / 11 |
| technická kontrola do: | 15-08-2027 |
| stav tachometru: | 70.947 kilometry |
| Prodejní cena: | € 10.350 |
| DPH / marže: | marže |
| barva: | modrá |
| typ barvy: | kovový |
| karoserie: | kombík |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 1.675 kg |
| škody: | bourané vpředu kryt motoru nárazník pravé přední svĕtlo přední blatník poškozený airbag spolujezdce poškozený airbag střechy auto je mobilní |
| zvláštnosti: | úplná spz Geen INruil! |
COOPER HYBRIDE PLUG IN SE 4AWD AUTOMAAT NAVI CLIMA LEER LED PDC B.J 2019
