| vlastní identifikace: | V1202616012 |
| značka: | Nissan |
| model: | Micra Micra (K13) Hatchback 1.2 12V (HR12DE) [59kW] (05-2010/03-2017) |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 59 kW |
| obsah motoru: | 1198 KC |
| rok výroby: | 2013 / 2 |
| stav tachometru: | 74.312 kilometry |
| Prodejní cena: | € 1.995 |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | MDHFBUK13U051**** |
| číslo motoru: | HR12DE |
| barva: | grijs |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 890 kg |
| škody: | motor loopt onregelmatig. rechter zijschade schades rondom=20
|
možnosti
airco
centrale portiervergrendeling
elek ramen v
metallic lak