| vlastní identifikace: | V1202616046 |
| značka: | Nissan |
| model: | Note Note (E11) MPV 1.4 16V (CR14DE) [65kW] (01-2006/08-2013) |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 65 kW |
| obsah motoru: | 1386 KC |
| rok výroby: | 2010 / 3 |
| stav tachometru: | 265.883 kilometry |
| Prodejní cena: | € 1.495 |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | SJNFAAE11U203**** |
| číslo motoru: | CR14DE |
| barva: | rood |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 1.067 kg |
| škody: | de auto heeft gebruikerssporen uitlaat is afgebroken.=20
|
možnosti
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling