| vlastní identifikace: | V1202609879 |
| značka: | Opel |
| model: | Ampera Ampera Hatchback 1.4 16V (A14XFL(Euro 5)) [63kW] (11-2011/03-2015) |
| palivo: | hybridní benzín |
| výkon: | 63 kW |
| obsah motoru: | 1398 KC |
| rok výroby: | 2013 / 11 |
| stav tachometru: | 161.756 kilometry |
| Prodejní cena: | € 2.250 |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | 1G0R86E4XDU10**** |
| číslo motoru: | A14XFL(Euro 5) |
| barva: | wit |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 1.632 kg |
| škody: | motor managment lamp brandt. de auto heeft gebruikerssporen accu pakke=
t niet in orde.
|
možnosti
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling