
| značka: | Opel |
| model: | Astra ST 1.2 Turbo 81kW Clima Camera |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 81 kW |
| obsah motoru: | 1199 KC |
| převodovka: | ruční převodovka |
| rok výroby: | 2023 / 6 |
| technická kontrola do: | 30-06-2027 |
| stav tachometru: | 49.309 kilometry |
| Prodejní cena: | € 9.200 včetnĕ DPH |
| Vývozní cena bruto: | € 7.600 |
| Vývozní cena netto: | € 6.250 |
| DPH / marže: | DPH |
| barva: | modrá |
| typ barvy: | kovový |
| karoserie: | kombík |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 1.276 kg |
| škody: | bourané vpředu kryt motoru nárazník poškozený chladič pravé přední svĕtlo přední sklo přední blatník bourané vzadu nárazník poškozený airbag spolujezdce poškozený airbag volantu auto je mobilní |
| zvláštnosti: | úplná spz Geen Inruil! |
