| vlastní identifikace: | V1202615627 |
| značka: | Opel |
| model: | Combo Combo Van 1.6 CDTI 16V (A16FDH(Euro 5)) [77kW] (02-2012/12-2018) |
| palivo: | nafta |
| výkon: | 77 kW |
| obsah motoru: | 1598 KC |
| rok výroby: | 2018 / 4 |
| stav tachometru: | 214.183 kilometry |
| Prodejní cena: | € 2.250 |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | W0L6WZR1BJ963**** |
| číslo motoru: | A16FDH(Euro 5) |
| barva: | niet van toepassing |
| váha: | 1.405 kg |
| škody: | de auto heeft gebruikerssporen start niet
|
možnosti
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling