| vlastní identifikace: | V1202613259 |
| značka: | Opel |
| model: | Monterey Monterey (A) Terreinwagen 3.2 V6 24V (6VD1) [130kW] (08-1991/03-1994)= |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 130 kW |
| obsah motoru: | 3165 KC |
| rok výroby: | 1993 / 12 |
| stav tachometru: | 281.999 kilometry |
| Prodejní cena: | € 1.995 |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | JACUBS25DP710**** |
| číslo motoru: | 6VD1 |
| barva: | blauw |
| počet dveří: | 3 |
| váha: | 1.900 kg |
| škody: | de auto heeft gebruikerssporen slechte lak roest=20
|
možnosti
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling