| vlastní identifikace: | V1202615473 |
| značka: | Opel |
| model: | Zafira Zafira (F75) MPV 1.6 16V (Z16XE(Euro 4)) [74kW] (04-1999/06-2005) |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 74 kW |
| obsah motoru: | 1598 KC |
| rok výroby: | 2003 / 3 |
| stav tachometru: | 373.143 kilometry |
| Prodejní cena: | € 895 |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | W0L0TGF753216**** |
| číslo motoru: | Z16XE(Euro 4) |
| barva: | grijs |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 1.293 kg |
| škody: | de auto heeft gebruikerssporen motor managment lamp brandt. roest=20
|
možnosti
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling