| vlastní identifikace: | 32024 |
| značka: | Peugeot |
| model: | 107 1.0-12V XS Airco |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 50 kW |
| obsah motoru: | 998 KC |
| převodovka: | ruční převodovka |
| počet převodů: | 5 |
| původ: | nl |
| rok výroby: | 2008 / 2 |
| stav tachometru: | 140.088 kilometry |
| Prodejní cena: | € 900 |
| DPH / marže: | marže |
| barva: | černá |
| karoserie: | hatchbak |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 780 kg |
| škody: | auto je mobilní geometrie kol v pořádku motor bĕží podvozek v pořádku všechny airbagy v pořádku schade: voorzijde vervangen: Motorkap front koplampen voorbumper compleet met balk voorruit barst airco leidingen motor steun motor zijde afgebroken radiatoren pakket
|
| zvláštnosti: | úplná spz
|
možnosti
Odbyt
- kontrola najetých kilometrů
- všechny klíče
achterbank in delen neerklapbaar
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
bestuurdersairbag
buitenspiegels in carrosseriekleur
bumpers in carrosseriekleur
centrale vergrendeling met afstandsbediening
elektrische ramen voor
elektronische remkrachtverdeling
hoofdsteunen achter
passagiersairbag
stuur verstelbaar
stuurbekrachtiging
zij airbag(s) voor