| vlastní identifikace: | V1202615700 |
| značka: | Peugeot |
| model: | 107 107 Hatchback 1.0 12V (384F(1KR)) [50kW] (06-2005/05-2014) |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 50 kW |
| obsah motoru: | 998 KC |
| rok výroby: | 2011 / 11 |
| stav tachometru: | 190.763 kilometry |
| Prodejní cena: | € 1.750 |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | VF3PNCFB48860**** |
| číslo motoru: | 384F(1KR) |
| barva: | zwart |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 780 kg |
| škody: | de auto heeft gebruikerssporen motor managment lamp brandt.
|
možnosti
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling