| značka: | Peugeot |
| model: | 207 1.6-16V T Sport |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 110 kW |
| obsah motoru: | 1598 KC |
| převodovka: | ruční převodovka |
| počet převodů: | 5 |
| rok výroby: | 2007 / 8 |
| technická kontrola do: | 15-08-2026 |
| stav tachometru: | 82.239 kilometry |
| Prodejní cena: | € 1.950 |
| DPH / marže: | marže |
| barva: | šedá |
| typ barvy: | kovový |
| karoserie: | kabriolet |
| počet dveří: | 2 |
| váha: | 1.393 kg |
| škody: | pravé přední dveře zadní blatník auto je mobilní bourané auto je pojízdné chladiče v pořádku geometrie kol v pořádku motor bĕží podvozek v pořádku všechny airbagy v pořádku rijdbare schade. bekijk de fotoserie voor een beeld van de schade
|
| zvláštnosti: | úplná spz
|
možnosti
Komfort (interiér)
- handsfree
- nastavitelný volant
- palubní počítač
- posilovač volantu
- sensor tlaku v pneu
- tempomat
- venkovní teplomĕr
Komfort (exteriér)
- centrální zamykání dveří
- elektricky nastavitelná přední okna
- elektricky nastavitelné venkovní zrcátka
- elektricky sklápĕcí zrcátka
- vyhřívaná zpĕtná zrcátka
Vnější
- kola z lehkých slitin
- metalíza
- nárazníky v barvĕ karoserie
- parkovací sensor vzadu
- zpĕtná zrcátka v barvĕ karoserie
Interiér
- kožené potahy
- kožený volant
- sportovní sedadla
- vyhřívání sedadel vpředu
Odbyt
- kontrola najetých kilometrů
- všechny klíče
Osvětlení
- mlhovky vpředu
- nastavitelná přední svĕtla
twee sleutels + NAP. leuke auto met weinig km en het dak functioneerd goed