
| značka: | Polestar |
| model: | 2 Standard Range 69kWh Single Motor 170kW |
| palivo: | elektrické |
| výkon: | 170 kW |
| převodovka: | automat |
| rok výroby: | 2023 / 2 |
| technická kontrola do: | 14-02-2027 |
| stav tachometru: | 47.617 kilometry |
| Prodejní cena: | € 11.400 včetnĕ DPH |
| Vývozní cena bruto: | € 11.400 |
| Vývozní cena netto: | € 9.450 |
| DPH / marže: | DPH |
| barva: | šedá |
| typ barvy: | kovový |
| karoserie: | sedan |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 1.913 kg |
| škody: | bourané vpředu kryt motoru nárazník přední sklo přední svĕtla bourané vlevo práh přední dveře přední levý blatník zadní blatník zadní dveře zavĕšení kol vlevo bourané vpravo přední blatník poškozený airbag střechy Gordelspanners |
| zvláštnosti: | Wok Melding Geen Inruil! |
