| vlastní identifikace: | V1202615859 |
| značka: | Porsche |
| model: | Cayenne Cayenne (9PA) SUV 3.6 24V (M55.01) [213kW] (02-2007/09-2010) |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 213 kW |
| obsah motoru: | 3598 KC |
| rok výroby: | 2008 / 4 |
| stav tachometru: | 304.866 kilometry |
| Prodejní cena: | € 2.995 |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | WP1ZZZ9PZ8LA2**** |
| číslo motoru: | M55.01 |
| barva: | zwart |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 2.145 kg |
| škody: | aandrijfas defect auto start loopt goed. front schade glasbreuk motor =
loopt onregelmatig. schades rondom=20
|
možnosti
abs remsysteem
airco
elek ramen v/a