
| značka: | Renault |
| model: | Arkana 1.6 E-Tech 69kW Hybrid 145 Evolution |
| palivo: | hybridní benzín |
| výkon: | 69 kW |
| obsah motoru: | 1598 KC |
| převodovka: | automat |
| rok výroby: | 2022 / 12 |
| technická kontrola do: | 13-12-2026 |
| stav tachometru: | 221.689 kilometry |
| Prodejní cena: | € 9.500 včetnĕ DPH |
| Vývozní cena bruto: | € 8.650 |
| Vývozní cena netto: | € 7.500 |
| DPH / marže: | DPH |
| barva: | bíábíá |
| typ barvy: | Perla |
| karoserie: | sedan |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 1.410 kg |
| škody: | Storing electrisch systeem. Risico versnellingsbak Electrical system malfunction. Risk to the gearbox Störung des elektrischen Systems. Risiko des Getriebes Start niet |
| zvláštnosti: | úplná spz GEEN INRUIL! |
Gereserveerd 1.6 E-Tech Full Hybrid 145 aut Esprit Alpine - 360cam - keyless - front + line + side + park assist - stuurverw - 19 inch
