| vlastní identifikace: | V1202608001 |
| značka: | Renault |
| model: | Avantime Avantime (DE0) MPV 3.0 V6 24V (L7X-721) [152kW] (09-2001/05-2003) |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 152 kW |
| obsah motoru: | 2946 KC |
| rok výroby: | 2002 / 1 |
| stav tachometru: | 326.829 kilometry |
| Prodejní cena: | € 1.950 |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | VF8DE0T062595**** |
| číslo motoru: | L7X-721 |
| barva: | grijs |
| počet dveří: | 2 |
| váha: | 1.716 kg |
| škody: | auto heeft rondom gebruikersschade koppeling versleten=20
|
možnosti
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
climatronic
cruise =
control
elek ramen v